העובדים שלנו מספרים מהי דאטה עבורם

דור רוזין.jpg

"מבחינתי דאטה משמש ככלי להתקדמות אינסופית בשלל נושאים. במהלך המסלול לפתרון בעיה אחת אתה נחשף לעוד בעיות שלא היו ידועות מראש, היכולות להכווין אותך לעבר שינויים עסקיים או התנהגותיים לטובה. אני נהנה לחקור את הנושא עד ההגעה לפרטים הכי קטנים של המידע וביצוע מחקר מקיף, ועד הגעה למסקנות אשר יובילו אותנו קדימה"

דור רוזין

Data Scientist

יהל סלומון.jpg

"היום דאטה הוא המשאב הכי יקר בעולם, הוא נוגע בכל תחום בחיים, ואפשר לעשות איתו קסמים תוך זמן קצר ובלי הרבה משאבים נוספים. השקעה באיסוף דאטה איכותי היא המפתח לחדשנות "

 

יהל סלומון

Data Scientist

Shirell da Villa.png

"ידע הוא כוח. אני מונעת מהתשוקה שבהפיכת מידע גולמי לידע ותובנות עסקיות איכותיות, בעזרת מגוון כלים אלגוריתמים, סטטיסטיים ואנליטיים. בדאטה חבויות כל התשובות לשאלות העסקיות והיא מאפשרת לייצר ערך ממשי ויתרון תחרותי"

Head of Data & Data Scientist

שיראל דה ווילה

IMG-20210518-WA0002.jpg

הריגוש בניתוח נתונים וכתיבת אלגוריתם שעוזר להבין ולקבל החלטות בצורה טובה יותר למינוף העסק, הוא דבר שמלווה אותי בכל פרויקט מחדש

ניר רוזנשטיין

Data Scientist

IMG-20210428-WA0007.jpg

דאטה עבורי היא משאב אירגוני יקר, המסייע לעסקים לקבל החלטות ברמה היום יומית ולשפר את הביצועים בכל תחומי העשייה. עבודה נכונה עם דאטה תענה על השאלה האם אירגון ייפול או יתרומם"

Data Analyst

צוף מושקוביץ

נועם שבתאי.jpg

"בעיניי דאטה זה דרך חיים. היכולת לפגוש את המציאות דרך המספרים יוצרת הזדמנויות חדשות בעולם המודרני. זיהוי מגמות, דפוסים ומתאם בנתונים מאפשר לנו לייצר תחזיות, להסיק מסקנות ולנקוט בפעולות קונקרטיות."

נועם שבתאי

Data Analyst

צירוף קורות חיים

 תודה! הטופס נשלח

רוצים לעבוד איתנו?

שלחו אלינו קו"ח