העובדים שלנו מספרים מהי דאטה עבורם

image (6).png

"תמיד דימיינתי את הדאטה כ-DNA, בכל ארגון יש DNA של דאטה משלו עשיר באינפורמציה. מטרתנו בתור מדעני נתונים, לחקור ולפתח מודלים אלגנטיים על בסיס ה-DNA  הארגוני על מנת לסייע בהתפתחות הארגון" 

 

Data Scientist

אדם חמודי אג'בריה

"בדאטה מצויים אינספור סיפורים. על מנת למנף את העסק, צריך רק לדעת לבחור את הסיפור הנכון, והתפקיד שלי, הוא בכל יום לבחור סיפור חדש "

 

דניאל כהן

Data Analyst

גל חגג.jpg

"נהנה מהאתגר של לגשת למידע גולמי, לעבד אותו, לזהות התנהגויות שעין אנושית לא יכלה ולהנגיש אותו כתוצר שימושי בעל ערך ממשי לחברה"

Head of Data & Data Scientist

גל חג'ג'

הריגוש בניתוח נתונים וכתיבת אלגוריתם שעוזר להבין ולקבל החלטות בצורה טובה יותר למינוף העסק, הוא דבר שמלווה אותי בכל פרויקט מחדש

ניר רוזנשטיין

Data Scientist

"מה שיפה בעולם הדאטה שכל פיסת מידע יכולה להתאים להמון שאלות עסקיות של מגוון יחידות בארגון ולתת להן ערך. מבחינתי גם חשוב שפיסת הדאטה הזו תהיה אמינה עדכנית ונגישה . אחרת לא עשינו כלום."

Data Analyst & QA

נוי טרגובניק

אילת.jpg

"עבורי שימוש בעולם הדאטה הוא גישור בין מערכות המידע לבין הביזנס. כשמכרה הזהב הוא ניתוח נתונים ושימוש בתוצאות התחקור כמנוע אסטרטגי לקבלת החלטות עסקיות מבוססות נתונים. שכן, במידה וארגון רק יאגור את הדאטה ולא יתרגם את המידע, הוא יפספס עולם שלם החבוי באותם מאגרים."

איילת דבוש

Data Analyst

דאטה עבורי היא משאב אירגוני יקר, המסייע לעסקים לקבל החלטות ברמה היום יומית ולשפר את הביצועים בכל תחומי העשייה. עבודה נכונה עם דאטה תענה על השאלה האם אירגון ייפול או יתרומם"

Data Analyst

צוף מושקוביץ

" אני נהנה לראות מספרים וטבלאות מול העיניים, ואוהב לתחקר מספרים.
זיהוי דברים מעניינים מאחורי מספרים מהווה תחושת סיפוק עבורי.
לדעתי, אהבה למספרים טמונה אצל כולם במידה כזו או אחרת.
"

Data Analyst

איתי ברודו

maria.jpg

"בעולם הדאטה - השמיים הם הגבול. הדאטה של הארגון בשבילי גם מצפן וגם ספר היסטוריה. ארגון שידע להשתמש בדאטה שברשותו יהיה ללא ספק בעל יתרון יחסי בשוק - מהכרת הלקוח של הארגון ועד לתהליכי העבודה שעליו לשפר."

 

מריה סולביוב

Data Analyst

צירוף קורות חיים

 תודה! הטופס נשלח

רוצים לעבוד איתנו?

שלחו אלינו קו"ח